Yeni Seo Müşterimiz Hoş Geldin Fonscreen.com Gdr Seo Arama Motoru Uzmanı
Yeni Seo Müşterimiz Hoş Geldin Fonscreen.com Şefik Özdemir

 Geçtiğimiz Yıllarda birlikte çalıştığımız ve uzun bir süre Projeksiyon Perdesi gibi Rekabet düzeyi orta seviyelerde olan bir kelimede birinci sırada kalarak hepsi burada ve gitti gidiyor gibi güçlü rakiplerine rağmen birinci sıra daki yerini uzun süre korumasına rağmen çalışmamızın sona ermesinden sonra da uzun bir süre liderliğini sürdürdü. Ardından tabi doğal olarak Rakipleriniz boş durmuyor sürekli çalışıyorlar bıda sizin boş durmanızın affedilmeyeceği ve konumunuzu koruyamayacağınız anlamına geliyor.

                 Şimdi yeniden birlikte çalışmaya başladığımız Fonscreen.com Projeksiyon Perdesi Kelimesinde Birinci sayfadaki yerini aldı. Bir önceki makalemizde de değindiğimiz gibi kimseye Google de sizin birinci sıraya getireceğiz yada Seo Garantisi Google Birinci Sıra Garantisi Veriyoruz demiyoruz asla ancak bundan bir önceki makalemizde de değindiğimiz gibi bu müşterimizi birinci sıraya getiremeyeceğimiz anlamına gelmiyor. Ancak Biz böyle bir söz vermekten ısrarla kaçınıyoruz, elimizden geleni yapacağımızı bilmelerini istiyoruz nitekim bir çok müşterimiz şu anda birinci sırada ancak hepsi değil.

                 Bizi sizi  Google da Birinci Sıra ya Getirmeye çalışırız elimizden geleni yaparız ama bunun garantisini ve sözünü asla veremeyiz.  Size Tavsiyem bu şekilde Size söz verenlere de itibar etmeyin. Tekrar Fonscreen.com a hoş geldiniz diyorum. elimizden gelenin en iyisini yapacağımızdan şüpheniz olmasın bizim için Güven her şeyden önemlidir

Etiketler

PAINTING

Yorumlar

Yorum Yap

Ad Soyad

Web Site

Yorumunuz