Seo Garantisi Google Birinci Sıra Garantisi Veriyor Musunuz? Gdr Seo Arama Motoru Uzmanı
Seo Garantisi Google Birinci Sıra Garantisi Veriyor Musunuz? Şefik Özdemir

 Evet Öncelik Sorumuzun Yani başığımızda ki sorumuzun cevabıyla başlayalım inşaALLAH. Google Birinci sıra Sözünü rekabetin en az olduğu kelimelerde bile vermek büyük cesaret ve profesyonelik isteyen bir şey buna paralel olarak Google amcanın Dayınız falan olması lazım  :)  Gerçekten bazı müşterilerimiz sorduğunda ben o kadar cesur değilim işin ucunda mahçup olmak var. Google birinci sayfa sözü verebilirsiniz ancak Google birinci sıra garantisi var diyene ben inanmam çünkü bana Google nin tapusunu göstermesi lazım inanmam için :) Yüzlerce algoritmanın sonucu olarak oluşan bir listenin Zorluğunu az çok tahmin edebiliyorsunuzdur. Hadi bütün algoritmayı çözdünüz diyelim Rakiplerinizi Nasıl çözeceksiniz. 

        Şimdi biraz Dürüst olalım karşımızdaki insanları yürüyen dolar olarak değilde velinimetimiz olarak düşünelim, insanların parasını almak için böyle bir garantinin verilmesi bir para tuzağından başka bir şey olamaz kimse kusura bakmasın, Google birin sıraya gelemezsiniz demiyorum ancak garanti edemezsiniz. Çünkü Kontrol sizde değil.

       Açık ve net bir şekilde itiraf etmeliyim ki google birinci sıra Kolay değil Hele Hele ki rekabetin yoğun olduğu bir kelimede hiç kolay değil. Ben bizimle çalışmak istediğini söyleyen ve bizimle çalışan tüm müşterilerime açık ve net bir şekilde bunları ifade ediyorum. Biz Size Google Birinci Sayfa Sözü verebiliriz Ancak Google Birinci Sıra Sözünü bu güne kadar vermedik Vermeyizde. Getiridiğimiz yok mu ? Evet Google Birinci sırada olan bir çok müşterimiz var Elhamdulillah Hemde Rekabetin yoğun olduğu yerlerde bile, ancak biz onlarada birinci sıra sözü vermedik. Bizim Gayemiz sizin Birinci sıraya getirmek Ama garanti edemeyiz, Gayretimizi bizimle çalışanlar iyi bilirler, Ama Herşeyden Önemlisi Paradan daha değerli bir şey varsa oda insanlara verdiğiniz Güvendir. Güven Paranın dahi satın alamayacağı imkanları önünüze serer yeterki Güven duyun ve Güvenilir olun diyerek Bu makalemizi bitiriyorum. Tekrar Belirteyim Lütfen bizi aramadan Önce Aklınızda birinci sıra garantisi varsa Bizi aramayın çünkü böyle bir garanti vermiyoruz...

Etiketler

PAINTING

Yorumlar

Yorum Yap

Ad Soyad

Web Site

Yorumunuz