Blogspot.com.tr Adresinizi Blogspot.com a Yönlendirme Nasıl Yapılır Blogger Yönlendirme Gdr Seo Arama Motoru Uzmanı
Blogspot.com.tr Adresinizi Blogspot.com a Yönlendirme Nasıl Yapılır Blogger Yönlendirme Şefik Özdemir

 Bir zamanlar bana saç baş yolduran bir yöntemi sizinle paylaşmak istiyorum. Aslında bu sitede paylaştıklarım genel itibari ile artık ilerde bana yeniden lazım olduğunda arayacağım ilk yer yani bir nevi kendi arşivimi sizinle paylaşmış olacağım. Çoğu zaman bir kod yada bir fikir lazım olduğunda daha önce yatığın ama unuttuğun nerede olduğunu hatırlamak için kafa pattlatığın şeyler için bir arşiv niteliğide olabilir.


Artık nasıl düşünürseniz ben hem kendim hemde belki birilerine lazım olur düşüncesiyle arşivliyorum. Evet bir çoğumuza lazım olan bir kod olduğunu düşünüyorum çünkü özellikle Blogspot.com.tr  yönlendirmesi bize bir yerde dez avantaj oluşturuyor nasıl mı ? bakın mesela örnek veriyorum gdrseo.blogspot.com adresinizin alexa değeri düşüyor ama aynı orantıda gdrseo.blogspot.com.tr de düşüyor bunu yükseltmek için bütün hitleri bir yerde toplamış oluyoruz. aman nasın düşünmek isterseniz düşünün işte kodumuz.

Aşağıdaki kodu şablonda html düzenleye tıklayarak head tagının altına yapıştırın o kadar sonra kaydet dediğiniz zaman olay tamamdır.

 

Etiketler

PAINTING

Yorumlar

Yorum Yap

Ad Soyad

Web Site

Yorumunuz