Php ile PhpMyadmin Sql Yükleme Setup.php Kur.php install.php Mantığı Gdr Seo Arama Motoru Uzmanı
Php ile PhpMyadmin Sql Yükleme Setup.php Kur.php install.php Mantığı Şefik Özdemir

 Yaklaşık üç saatlik arama ve taramadan sonra sonunda aradığım şeyi buldum. http://www.zirvehit.info Scriptinin veri tabanı vs bitti çok şükür bazı eksikleri vardı mesela yönetim paneli vs. Çok şükür onlarda bitti şimdi de kur.php ayarlamam lazım diye düşündüm neden derseniz genelde webmaster arkadaşlar backlink elde etmek için toplist siteleri kurarlar ve bu backlink almanın en kolay yoludur.

Tabi bunun için bazı toplistler var ama bunların bir kısmı ya dizin yada CPU çok fazla kasan ve sizin hostingçiniz ile boğaz boğaza getiren toplistler bundan kurtulmak ve bizden sonra gelecek olanlarada bir kolaylık olsun diye Php öğrenir öğrenmez bu işe giriştim. Bu arada yeni Php Kategorimizde hayırlı uğurlu olsun. Buradan hem öğrendiklerimi sizinle paylaşmayı hemde bir daha lazım olursa uzaklarda aramamak için kurdum :) Bir seo sitesinde Php nin ne işi var demeyin çünkü yeri geliyor müşterilerin sitesinde düzenleme yaparken boza biliyoruz  :) o yüzden öğrenmenizi tavsiye ederim.

Evet aslında çok basit bir kodlama ile Kur.Php yapabiliyor muşuz bu benim 3 saatime bedel olsada bence değdi diye düşünüyorum çünkü şu anda madalya almış kadar rahatladım...  Gelelim konumuza Bu Kur.php nasıl yapacağız.  


Bunlari Kur.php olarak Kaydedin ve çalıştırdıktan sonra nur topu gibi bir Ayarlar Tablonuz oluşacak kendi tabloyu artık kendinize göre ayarlarsınız dikkat etmeniz gereken şey DB.sql   de olan tırnak ve diğer karakterleri temizledikten sonra çalıştırın yoksa Saç baş yolarsınız  :) bir daha ki yazıda buluşmak dileğiyle Kendinize nasıl istiyorsanız öyle davranın...

Etiketler

PAINTING

Yorumlar

Yorum Yap

Ad Soyad

Web Site

Yorumunuz