Google Temmuz 2013 Pagerank Güncellemesi Gdr Seo Arama Motoru Uzmanı
Google Temmuz 2013 Pagerank Güncellemesi Şefik Özdemir

                    Son zamanlarda yeniden pagerank konuları aktif bir şekilde hem Webmaster sitelerinde hemde bloglarda boy göstermeye başladı. Aslında Blog sitelerinin en büyük amaçlarından birisi hit olduğu için Pagerank güncellemesi onlar için daha çok hit demek. O yüzden elinden gelen tüm çabasıyla pagerank olayına yükleniyor.

                   Her kes bir pencereden bakıyor olaya , kimi başkasının fikirlerini savunurken kimide alıntılara yorum katarak makalesini tamamlama gayreti için de.  Aslında Çoğu webmaster Ve Seo uzman'ına göre pagerank  etkinliğini yitimiş olsada hala Webmaster Aleminin yegane Konusu ve ne zaman gündeme gelse herkesin bir fikri mutlaka oluyor. Çünkü Google amca zamanında bunu bize kabul ettirdi. Bende uzun zamandır siteyi güncellemiyordum. Geçenlerde Toplistleri güncelledim. Önümüzdeki günlerde Backlink Kampanyası yapacağız inşaALLAH. onun hazırlıklarını yapıyoruz.  Herkesin pagerank konusunda fikrini beyan etmesi üzerine bir seocu olarak tabi kimilerine göre biz çakma seocu olsakta, Elhamdulillah Egomuzu bir kenara bıraktık. Herkesin kendine göre bir bildiği vardır. Bizi bilen biliyor kendimizi sadece müşterilerimize ıspatlama gayretimiz var.

                Bu arada konu nerden nereye geldi yaaa..  :) Evet konumuza geri gelecek olursak pagerank güncellemesinin Temuz ayının son haftasına denk geleceğini umuyoruz. Bizde herkes gibi bu güncellemede Pagerankımızın yükselmesini bekliyoruz ancak düşersede pek bir üzüntümüz olmaz açıkçası...  Bu arada Makalelerimizin çoğu PR 2  Yada PR 3 olmuş Makalelerden yorum bolumunden link almaya çalışın ben elimden geldiğince onaylıyorum tabi saçma sapan yorumlarıda siliyorum. haberiniz olsun. Bilerek Yorum bolumundeki linkleri Do Fllow yaptım ki bir faydası olsun sizlere birdaha ki makalemizde görüşmek üzere kendinize iyi davranın...

Etiketler

PAINTING

Yorumlar

Yorum Yap

Ad Soyad

Web Site

Yorumunuz