SEO Analiz Araç Önerilerim Gdr Seo Arama Motoru Uzmanı
SEO Analiz Araç Önerilerim Şefik Özdemir

 Günümüzün en etkili satış pazarlama stratejileri arasında Arama Motorları yer aldığı için firmalar için Seo kaçınılmaz. seo neden yapılmalı ? Çünkü google Adwords e oranla çok daha ekonomik ayrıca fiyat sabiti olmasıda ayrı bir avantaj söz konusu.

Günümüz firmaları Google reklam vererek google Birinci sayfada çıkmak için bir birleriyle yarışa dursunlar akıllı firma yetkilieri seo ile hedefine daha hızlı adımlarla koşmaya devam ediyor. Bir sitenin Google Birinci sayfaya Gelebilmesi için gerekli argümanları bilmeniz şart. Sitenizin Arama Motorlarında sıralama girebilmesi için öncelikle Arama motoru botları sitenizi sevmeli, en önemli faktör bu, ikincisi sitenizdeki içerikler özgün olmalı.

Bütün bunların Yanı sıra bir önceki yazımda Seo Yaparken Spam çıkarmayın Demiştim orada anlattığım şeylerede dikat etmeniz gerekiyor. yoksa sonuçlarına katlanırsınız benden uyarması :)  Seo Yapmadan önce mutlaka siteyi bir analiz etmeniz gerekiyor.

Birkaç sitede bu konuda ücretsiz hizmetler var şimdi diyeceksiniz ki lafı uzatmada sen seo analiz için hangi sitelerden faydalanıyorsun :) Belkide benim kendime özgün bana özel analiz araçlarım var zannediyor olabilirsiniz ama öyle bir şey yok. Ben Seo analiz Aracı olarak http://www.iyinet.com/seo-analiz/ işte burayı kullanıyorum.  Mutlaka ve mutlaka buradan seo analizinizi yapıp hatalarınızı giderin ondan sonra sitenizde iyileşmeleri 30 ile 45 gün içinde izleyebilirsiniz. Hemen olmaz sakın öyle bir kanıya kapılmayın.

Birde buradan Site analizinizi yapın sürekli kontrol edin. Hergün sitenize girip dolaşın 5-10 Dk inanın çok faydalı varsa farklı ipler deneyin mesela telefonla girin sitenize farklı araç sonuçta etkisi var.

Emran Khan

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book.

Construction Data Company Best Construction Management

2 Comment

Emran Khan
Oct 18, 2016

Curabitur eleifend mattis velit, gravida posuere mauris dapibus non.

Reply
Prodip Ghosh
Oct 18, 2016

Curabitur eleifend mattis velit, gravida posuere mauris dapibus non.

Reply

Post A Comment

Name

Email

Your Comment