Blogspot.com.tr Adresinizi Blogspot.com a Yönlendirme Nasıl Yapılır Blogger Yönlendirme Gdr Seo Arama Motoru Uzmanı
Blogspot.com.tr Adresinizi Blogspot.com a Yönlendirme Nasıl Yapılır Blogger Yönlendirme Şefik Özdemir

 Bir zamanlar bana saç baş yolduran bir yöntemi sizinle paylaşmak istiyorum. Aslında bu sitede paylaştıklarım genel itibari ile artık ilerde bana yeniden lazım olduğunda arayacağım ilk yer yani bir nevi kendi arşivimi sizinle paylaşmış olacağım. Çoğu zaman bir kod yada bir fikir lazım olduğunda daha önce yatığın ama unuttuğun nerede olduğunu hatırlamak için kafa pattlatığın şeyler için bir arşiv niteliğide olabilir.


Artık nasıl düşünürseniz ben hem kendim hemde belki birilerine lazım olur düşüncesiyle arşivliyorum. Evet bir çoğumuza lazım olan bir kod olduğunu düşünüyorum çünkü özellikle Blogspot.com.tr  yönlendirmesi bize bir yerde dez avantaj oluşturuyor nasıl mı ? bakın mesela örnek veriyorum gdrseo.blogspot.com adresinizin alexa değeri düşüyor ama aynı orantıda gdrseo.blogspot.com.tr de düşüyor bunu yükseltmek için bütün hitleri bir yerde toplamış oluyoruz. aman nasın düşünmek isterseniz düşünün işte kodumuz.

Aşağıdaki kodu şablonda html düzenleye tıklayarak head tagının altına yapıştırın o kadar sonra kaydet dediğiniz zaman olay tamamdır.

 

Emran Khan

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book.

Construction Data Company Best Construction Management

2 Comment

Emran Khan
Oct 18, 2016

Curabitur eleifend mattis velit, gravida posuere mauris dapibus non.

Reply
Prodip Ghosh
Oct 18, 2016

Curabitur eleifend mattis velit, gravida posuere mauris dapibus non.

Reply

Post A Comment

Name

Email

Your Comment