Google, yaptığı tasarım değişikliğini resmi olarak duyurdu! Gdr Seo Arama Motoru Uzmanı
Google, yaptığı tasarım değişikliğini resmi olarak duyurdu! Şefik Özdemir

 Google, arama sonuçlarını listelediğ sayfalarında yaptığı yenilikleri blog sayfasında kullanıcılarıyla paylaştı. Bu yenilikler, Temmuz ayından bu yana Google tarafından sınanıyordu ancak herkes tarafından görüntülenemiyordu.

 

 

Hizmete sunulmaya başlanan değişiklikler, arama sayfasını "daha düzenli" bir görünüme kavuşturmayı amaçlıyor. Sol tarafta görünen arama araçları göz önünden kaldırılmış bulunuyor. Bazı aramalarda ise reklamların gösterilmemesi dikkat çekiyor. Ancak bu, yakında düzeltilecek olan küçük bir hata da olabilir.

 

 

Açıkcası Eskiye oranla Daha Düzenli Daha Sade bir görünüme kavuştuğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Google Dan bir yenilik bekliyordum. Aslına bakarsanız Google elindeki verileri istatistikleri çok iyi değerlendiren bir firma bu konuda dünyanın taktirini aldıklarıda aşikar. Son zamanlarda bir değişikliğe ihtiyaç vardı onuda sonunda gerçekleştirdiler.

 

Zannedersem gene her zaman ki gibi bir anda insanlara dayatmayacaklardır. Arasıra yayinlayip, Arada bir yeni tasarım Aradabir eski tasarımla önce insanları alıştıracaklar diye tahmin ediyorum...

Emran Khan

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book.

Construction Data Company Best Construction Management

2 Comment

Emran Khan
Oct 18, 2016

Curabitur eleifend mattis velit, gravida posuere mauris dapibus non.

Reply
Prodip Ghosh
Oct 18, 2016

Curabitur eleifend mattis velit, gravida posuere mauris dapibus non.

Reply

Post A Comment

Name

Email

Your Comment